הבלוג
בתי אבות לתשושי נפש בתי אבות לסיעודיים מיצוי זכויות ואפשרויות מימון

כלי עזר שיסייעו לאורך הדרך

אינדקס בתי אבות – מאגר בתי אבות בדוקים

מיטב המומחים ביקרו ואישרו את מאגר בתי האבות, כדי לסייע במציאת בית אבות מתאים: מידע עדכני ותיעוד ביקורים במוסדות, מדריך המפרט את 5 המרכיבים שחייבים לבדוק כשמחפשים בית אבות – ועוד!

המדריך למציאת בית אבות לתשושי נפש – התמודדות עם תשישות נפש הינה ארוכה וממושכת. אם מדובר באלצהיימר או דימנציה, המשפחה חווה הידרדרות איטית ומתמשכת בתפקודים הקוגניטיביים של החולה במשך השנים. המצב מביא עמו עומס רב למשפחה הנובע מן הצורך להתמודד עם השינויים הרבים המתרחשים בתפקוד החולה.

כל המידע על איך להתמודד ולמי לפנות 

המדריך למציאת בית אבות סיעודי – הצרכים המיוחדים של החולה הסיעודי מקשים מאוד על המשפחה. השגחה צמודה היא הרבה יותר מעבודה במשרה מלאה ולא כל אחד מסוגל להתמסר לה.

מסיבה זו משפחות רבות מחליטות לשלוח את יקיריהן לבית אבות סיעודי, מקום בו החולים יכולים לקבל השגחה צמודה ואת הטיפול הסיעודי הטוב ביותר.

כל המידע על פתרונות מותאמים ואשפוז הישר מבית החולים 

המדריך למיצוי זכויות – כאשר המצב מגיע לסיעוד או תשישות נפש ההתמודדות בתא המשפחתי הופכת לקשה מיום ליום. כאשר הקשיש נזקק לעזרה בפעולות היום-יום, והמשפחה חייבת לשלב את הטיפול בו בחיי היום יום. לצד זאת משפחות רבות המבקשות עזרה מתקשות למצות את זכויותיהם.

פתרון נוח למשפחות הרבות שזקוקות לסיוע כספי הוא חוק הביטוח הסיעודי של הביטוח הלאומי אשר נותן מימון לקשיש בגיל פרישתו מימון אותו ניתן לקבל בסכום כסף.

גלו כיצד לחסוך זמן בתהליך 

סגירת תפריט

טופס ליצירת קשר

יצירת קשר לסיוע בחינם במציאת בית אבות

מקרים דחופים: 053-770-9217

(נא לציין דחוף)

הודעה קולית:
02-566-1466

(נא לציין טלפון לחזרה)

משלוח פקס:
153-2566-1466