המלצות
מתשושי נפש מסיעודיים ממשפחות שליווינו

משפחות להן סייענו משתפות את סיפורן

קבוצת רימון, יקרים שלי,
תודה על תשומת הלב האישית והחמה. תודה על שנתתם את הלב והנשמה על המסירות ללא גבול וסבלנות ללא קץ, על אכפתיות והרצון להתאמץ. תודה ענקית על עשייה והבנה, ההתחשבות בכל פרט ובאין סוף נתינה. תודה על העזרה והרצון הרב אנשים עם לב זהב. תודה על היחס החם והאהוב. רצינו להגיד פשוט תודה, תודה מכל הלב.
רימון היקרים!
בפרוס השנה החדשה ברצוננו להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי ועל הליווי הרגיש והאמפטי. "איש בעולם אינו חסר תועלת אם הוא מסיר מעט ממשאו של האחר." (צ'ארלס דיקנס)
הייתם שם עבורנו ברגעים הכי קשים של הטיפול באבא. תמכתם בנו, וכך יכולנו לתמוך בו וללוות אותו בקושי הגדול אותו חווה, ואנחנו איתו. ללא ספק הסרתם ממשאנו. ועל כך ברצוננו להודות לך, בתודה גדולה. מאחלים לך שנה טובה ומאושרת, מלאה בשמחה, סיפוק והמשך הפצת הטוב.

מאתנו, מעומק הלב, משפחות עבדי ופוגל.
רימון שלי,
את רימון אני מכירה מזה כמה שנים, ואני רוצה להגיד שהם לא בני אדם – הם מלאכים שנשלחו אלי משמיים בתקופה הכי קשה בחיים שלי! בעלי חלה, והייתי עובדת עצות: מה לעשות? לאן לפנות? כולם נתנו לי רק עצות בזמן שהם היחידים לעזורו לי בסבלנות, באכפתיות וטוב לב למצוא מקום ראוי לבעלי. עכשיו גם לי וגם לבעלי יש חיים יותר טובים ואני מודה להם מכל בלב.
תודה על הכל
פניתי לרימון באוקטובר 2018 בבקשה לעזרה במציאת מסגרת מתאימה לאבי שחלה בדמנציה, לצערי. מיד עם פנייתי, קיבלתי שירות צמוד והסבר מפורט על התהליך. נסענו לראות מספר מקומות עד שמצאנו את המקום המיוחל, שנראה המתאים ביותר לאבי מהרבה בחינות. גם לאחר שאבי עבר למקום החדש קיבלנו ליווי צמוד מכם, גדי לוודא כי המקום אכן מתאים לאבי ועונה לציפיותיו. לבקשת אבי, מצאנו מקום חדש והוא עבר לשם תוך כמה ימים.
ממליצה בחום על קבוצת רימון שליוותה אותי אישית. לפני כן היינו חסרי אונים, ורימון עשו לנו סדר וכיוונו אותנו.

תודה על הכל מאידית וכל המשפחה.
לקבוצת רימון האחת והיחידה!
תודה ענקית, על כל התמיכה והעזרה בזמן הכי לחוץ וקריטי בחיים. אמנו היקרה לפתע קיבלה את המחלה הנוראית, ניסתה לתפקד ולטפל באבי המבוגר שהיה מאוד תלוי בה בדברים הבסיסיים ביותר. אך במצב של אמא החמיר והיא לא יכלה לטפל הו יותר כי היא בעצמה סבלה והייתה זקוקה לטיפול דחוף. לא היה מי שיטפל באבא, ואז איכשהו משמיים שלחו אתכם לעזרה.

תודה תודה ושוב תודה, בלי עזרתכם זה לא היה מסתדר
בהערכה ואהבה מליאורה וכל המשפחה
רציתי להודות לכם על עבודתכם המסורה!
על הבסלנות, ההקשבה והרוגע ששידרתם במהלך החיפוש. אך ורק בזכותכם אימי כרגע נמצאת במקום נפלא!
אני שוב ושוב מודה על הכל!
תבורכו על מעשיכם הטובים
צהריים טובים! מבקשת להודות על עזרתעם הרבה, עזרה אשר הקלה עלי ועל אחותי במציאת פיתרון מיידי ודחוף לאבא! עזרתכם פתחה ופילסה לנו את הדרך ישירות למקבלי ההחלטות בכל מקום, כל שהדברים זרמו במהירות! מעריכה מאד גם את הליווי מול אנשי המקצוע וזה לא מובן מאליו!
שוב מודה אישית ובשם משפחתי על עשייתכם במבורכת, תבורכו על מעשיכם הטובים
לקבוצת רימון
אנו מבקשים להודות לכם מקרב לב על הליווי המקצועי והחם שלכם בחיפוש בית אבות לאבינו. התרשמנו והערכנו מאוד את האחריות הכבדה שבידכם: לדאוג לכל אחד ואחד לפינה חמה ומוגנת.
שוב תודה, ממשפחת שם טוב
הקודם
הבא
0
משפחות בתהליך
0
משפחות מרוצות
0
אחוזי שביעות רצון

036428666 0537709217 025661466

יצירת קשר לסיוע במציאת בית אבות